Dokonalá voľba pre každú cestu

Svojimi kompaktnými rozmermi, dynamickým výkonom a skvelými manévrovacími schopnosťami je nové Picanto tým najlepším spoločníkom do každého mesta. Či už jazdíte úzkymi uličkami alebo po kľukatých cestách, vždy budete napredovať hladko a plynulo.

Výnimočný úložný priestor

Vo všetkých nových modeloch Kia Picanto je veľa možností. Počnúc flexibilným a všestranným úložným priestorom s kapacitou až 255 litrov. Zadné sedadlá sa dajú rozdeliť a sklopiť v pomere 60 ku 40, aby ste mohli podľa potreby prevážať cestujúcich alebo náklad.

Kamera so zadným pohľadom

Otočte sa so dôverou a ľahkosťou v úplne novom modely Kia Picanto. Integrovaná vodotesná zadná kamera zobrazuje dynamické pokyny na dotykovej obrazovke vozidla, ktoré sa pohybujú podľa toho, ako otočíte volant. To vám dáva lepší pohľad na to, kam smerujete.

Rýchly kontakt

Kia Picanto podporuje systémy Android Auto ™ a Apple CarPlay ™, ktoré vám umožňujú pripojiť sa a pritom sa sústrediť na situáciu na ceste. Zoznámte sa so službami spoločnosti Kia, ktoré sú vybavené systémom TomTom.
Navigačný systém obsahuje 7 rokov aktualizácií máp.

Konektory AUX a USB

Audioprehrávač a mobilné zariadenia, z ktorých chcete prehrávať hudbu, pripojte pomocou USB kábla alebo kábla s mini RCA konektormi.

TECHNOLÓGIA A BEZPEČNOSŤ

DRIVE WiSE

Objavte DRIVE WiSE, najnovšie pokročilé technológie pomoci pre vodičov, ktoré zvyšujú bezpečnosť na cestách. A spríjemňujú jazdu. Ako napríklad Autonómne núdzové brzdenie (AEB) - upozornení a brzdí automaticky, ak zistí riziko kolízie.

Obmedzovač rýchlosti

To, čo robí úplne nový model Kia Picanto maximálne praktickým, sú jeho najvyššie funkcie, ako napríklad Tempomat s obmedzovačom rýchlosti. Pomocou tlačidiel umiestnených na dosah ruky, nastavte požadovanú rýchlosť a nechajte auto udržať tempo. Funkcia obmedzovača rýchlosti vás upozorní, ak prekročíte predvolenú maximálnu rýchlosť.

Pasívna bezpečnosť

S množstvom pasívnych bezpečnostných prvkov nový model Kia Picanto zachová vašu bezpečnosť. Airbagy vodiča a spolujazdca, dva airbagy na prednej strane, dva bočné airbagy sú štandardnou výbavou. Zvlášť silná karoséria zabezpečí taktiež prvotriednu ochranu.

Aktívna bezpečnosť

Aktívne bezpečnostné prvky na úplne novom modely Kia Picanto vám pomôžu vyhnúť sa hrozbám na ceste. Systém ABS minimalizuje brzdnú dráhu pri maximálnom zastavení. Elektronická regulácia stability (ESC) zaručuje optimálny brzdný účinok a reguláciu. Rozjazd bude jednoduchý aj vďaka asistentovi rozjazdu do kopca Hill-start Assist (HAC).

Typy motorov

Pridajte správny výkon k vášmu úplne novému modelu Kia Picanto tým, že si vyberiete motor, ktorý vyhovuje vášmu štýlu jazdy. Ak máte radi zábavnú jazdu, vyberte si motor 1.0 MPI a zároveň znížte emisie až na 89 g CO(2) / Km.

 

Máte nejaké otázky?