Objavte hybridnú technológiu

Nová Kia Niro je oveľa viac než len automobil. Od nízkych emisií a nízkej spotreby paliva až k jednoduchému používaniu a 7 - ročnej záruke, dokonca aj na batériu. Univerzálna pre akúkoľvek zážitok a pripravená na zaručenú zábavu. Okúste špičkovú úroveň.

Paralelný hybridný systém

Nová Kia Niro prepína medzi benzínovým a elektrickým pohonom alebo používa kombinácu oboch. Regeneračný brzdový systém premieňa kinetickú energiu na dobitie batérie. Môže sa pochváliť celkovým výkonom 141k a dosiahnutím rýchlosti 120km/h na čisto elektrický výkon.

6 - stupňová dvojspojková prevodovka

Užite si rýchle bezproblémové radenie a lepšiu spotrebu paliva s veľmi rýchlou odozvou 6-stupňovej dvojspojkovej automatickej prevodovky (DCT). Dajte zbohom kostrbatým prevodom a privítajte to najlepšie zo sveta automatiky.

Adaptívny tempomat (SCC)

Automatickým prispôsobením rýchlosti udržiava SCC na novej Kia Niro adekvátnu bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami. Sami vyskúšajte ako táto inteligentná technológia funguje.

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB)

Ak nastane hrozba kolízie, AEB vás varuje a automaticky zabrzdí, aby predišiel alebo zmiernil nehodu. Taktiež detekuje chodcov vo vašej trajektórii. 1,2

Systém sledovania mŕtveho uhla (BSD)

Notoricky nebezpečné mŕtve uhly môže prehliadnúť aj najopatrnejší a najskúsenejší vodič. BSD vás upozorní, ak iné vozidlo vstúpi do vášho mŕtveho uhla. Všetko je bezpečné a hlasovo signalizované.

Systém udržania v jazdnom pruhu

Systém používa prednú kameru na detekciu vymedzenia jazdného pruhu a automatickou asistenciou v riadiení pomáha vodičovi udržať vozidlo v danom pruhu.

Inovatívne hybridné technológie

Získajte viac z vášho hybridného vozidla! Indikátor vám oznámi kedy dať nohu dole z plynu pred zákrutou.3 Prediktívna kontrolná technológia zistí kedy pôjde vozidlo hore alebo dole kopcom a tomu prisôsobí jazdný režim pre maximálny efekt.

Parkovací asistent (PAS)

Parkovací asistent používa ultrazvukové senzory umiestnené na prednom a zadnom nárazníku a pri manévrovaní v obmedzených priestoroch vás upozorní na všetky prekážky a zabezpečí vám tak bezproblémové zaparkovanie.

7 airbagov

Súčasťou štandardu Kia Niro je 7 airbagov, vrátane jedného pre vodičove kolená. Neobyčajne pevná karoséria je vyrobená z vysokopevnej ocele, čím lepšie chráni vás i vašich spolujazdcov a znižuje poškodenie vozidla v prípade nehody.

Navigácia s 8" obrazovkou

Ľahko čitateľný s jednoduchým ovládaním, nájde cesty, skratky a iné informácie na 8" farebnom dotykovom displeji. 7-ročná aktualizácia máp vám vždy zaručí aktuálnosť navigácie. Obrazovka tiež ovláda prémiový audio systém JBL® s 8 reproduktormi a zosilňovačom.

Bezdrôtová nabíjačka na telefón

Slabá batéria? Nelámte si hlavu a jednoducho položte kompatibilný smartfón na podložku na strednej konzole. Nabijete ho bez káblov - bez pripojenia!

Služby pripojenia

Bezchybné Kia služby pripojenia s TomTom, Android Auto™ a Apple CarPlayTM. 6, 7 Buďte informovaný o počasí, dopravných správach a obmedzeniach rýchlosti 8 v reálnom čase! (Pre aktivovanie týchto služieb sa vyžaduje smartfón s data plan.)

Maximálny úložný priestor

V novej Kia Niro je priestor esenciou a preto vám ponúka množstvo riešení. Batéria je šikovne schovaná pod zadnými sedadlami a v batožinovom priestore je k dispozícii 427 l. Zadné sedadlá sú kvôli flexibilite rozdelené v pomere 60:40. Po ich sklopení získate maximálny úložný priestor 1425 l.

 

Máte nejaké otázky?