Pôsobivo nový v každom ohľade

Počnúc charakteristickou maskou chladiča v tvare tigrieho nosa s tmavochrómovými ozdobnými lištami v tvare krídel cez červené detaily a logo GT logo vnútri mriežky až po výrazný nárazník a inovatívne Full-LED svetlomety s LED hmlovými svetlami a šípovitými LED dennými svetlami. Predok modelu ProCeed sa po každej stránke môže pochváliť úplne novým dizajnom, ktorý jasne odkazuje na jeho športový charakter.

Sebavedomý športový charakter GT vzadu

ProCeed s jedinečným tvarom karosérie a športovým charakterom v štýle GT zanecháva skvelý dojem, najmä pri pohľade zozadu. Pôsobivé LED koncové svetlá a nápis ProCeed v strede dverí batožinového priestoru teraz dopĺňa nárazník s novým športovým difúzorom v dramatickej lesklej čierne úprave s červenými detailmi a odrazkami. To všetko dynamicky podčiarkujú dvojité koncovky výfuku z matného chrómu.

Dômyselný vzhľad a štýl

Nastúp do luxusnej kabíny s množstvom inteligentných technológií na tých správnych miestach, ktoré ti poskytnú prepojenie s vozovkou pred tebou aj svetom naokolo. Okrem toho tu nájdeš povrchy príjemné na dotyk, napríklad športové sedadlá čalúnené semišovou kožou s červeným prešívaním, kontrastnú profilovú líniu a čierny poťah stropu. Stačí sa len usadiť a hneď máš na dosah ruky športový volant so znakom GT, panoramatické strešné okno, veľké displeje s vysokým rozlíšením a množstvo ďalších prvkov.

Finálne športové detaily

ProCeed s karosériou Shooting Brake poskytuje všestrannosť a priestor vozidiel kombi spoločne s atraktívnou eleganciou modelov kupé. Vyznačuje sa ostro klesajúcou líniou strechy a aerodynamickými kontúrami, ktoré zvýrazňujú jeho svojrázny športový charakter. Pridaj k tomu podmanivé detaily ako novonavrhnuté 18-palcové disky z ľahkej zliatiny, ktoré sa štandardne dodávajú s červenými krytmi a červenými brzdovými strmeňmi, a celkový vizuálny dojem nepochybne uchváti.

GT-Line

Užívaj si všestrannosť a batožinový priestor karosérie Shooting Brake spolu s trúfalým športovým dizajnom v štýle GT-Line. Vnútri ťa čaká športový volant s radiacimi páčkami, škrupinové sedadlá s vyšitým logom GT-Line a celý rad komfortných prvkov. K tomu pridaj finálne detaily, ako štandardné 17" či voliteľné 18" disky z ľahkej zliatiny. A odrazu sa každá jazda zmení na dobrodružstvo.

Bezproblémové nakladanie a vykladanie

Máš plné ruky? Inteligentné dvere batožinového priestoru s elektrickým ovládaním ti nakladanie výrazne uľahčia. Stačí, ak máš vo vrecku alebo taške inteligentný kľúč a dvere sa automaticky otvoria, keď k nim pristúpiš dostatočne blízko. Okrem toho ti inteligentný kľúč umožňuje bezdotykovo odomknúť ProCeed a naštartovať motor tlačidlom. Vyraziť na cesty nikdy nebolo jednoduchšie.

Zábava zaručená

Ak chceš posunúť svoj zážitok z jazdy na vyššiu úroveň, jednoducho stlač tlačidlo Sport vedľa radiacej páky. Režim športovej jazdy poskytuje lepšiu odozvu plynového pedála a rýchlejšiu akceleráciu. Okrem toho optimalizuje výkon vozidla pri predbiehaní a zabezpečuje ostrejšiu odozvu riadenia. Výsledkom je dynamická jazda skrz-naskrz.

Palubné služby Kia Connect 1

Spoj sa so svetom naokolo v reálnom čase a získaj dokonalý prístup k aktuálnym informáciám a podpore počas každej jazdy – napríklad k online navigácii s najnovšími dopravnými správami na báze služieb Kia Connect. A vďaka online funkcii rozpoznávania hlasu môžeš pomocou hlasových povelov vyhľadať konkrétnu adresu alebo zaujímavé miesta v okolí.

Služby aplikácie Kia Connect 2

Prostredníctvom aplikácie Kia Connect si vieš na diaľku overiť, či si svoj Ceed zamkol alebo kde si ho zaparkoval. Zároveň môžeš skontrolovať nastavenia vozidla, na diaľku ich zmeniť a aktivovať nové nastavenia. A napokon ťa aplikácia vo tvojom smartfóne dokáže po zaparkovaní pešo doviesť do konečného cieľa cesty. Na to slúži funkcia navigácie na posledný kilometer.

Dva veľké displeje

Tvoj pohľad okamžite upúta jednoduchá a vkusná 10,25-palcová farebná LCD dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením, kde si môžeš pozrieť najkratšie trasy navigácie a ďalšie dôležité údaje. Na plne digitálnom TFT združenom prístroji s uhlopriečkou 12,3 palca sa zasa zobrazujú základné informácie o vozidle a jazde. Okrem toho tu môžeš nastaviť rôzne motívy podľa zvoleného jazdného režimu. Spoločne sa starajú o to, aby bola každá jazda ešte bezpečnejšia, zábavnejšia a úspornejšia.

Prémiový audiosystém JBL

Prémiový audiosystém JBL ti vylepší náladu tvojimi obľúbenými skladbami, zoznamami skladieb, podcastmi a ďalším obsahom. Ponúka 8 reproduktorov a pokročilú technológiu obnovy hudby Clari-FiTM3, ktorá zvyšuje kvalitu MP3 súborov a prináša vysoké rozlíšenie zvuku. Vďaka tomu si aj na cestách vieš vychutnať výnimočný hudobný zážitok.

Bezdrôtová nabíjačka a nabíjacie USB konektory

Ak sa ti začne vybíjať smartfón, stačí ho počas jazdy položiť na bezdrôtovú nabíjaciu podložku v prednej časti stredovej konzoly4. A pre všetkých, ktorí majú poruke nabíjací kábel, sú v kabíne zabudované nabíjacie USB konektory, napríklad aj v zadnej časti stredovej konzoly, aby mali všetci cestujúci svoje zariadenia stále nabité a ostali pripojení.

Asistent jazdy na diaľnici (HDA) s inteligentným tempomatom na báze navigácie (NSCC-C)

Pomocou systému HDA zachováva Ceed pri jazde na diaľnici bezpečný odstup od vozidla vpredu a udržiava si polohu v strede aktuálneho jazdného pruhu. Systém zároveň počas jazdy v jazdnom pruhu ovláda riadenie, zrýchľovanie a spomaľovanie. Spoločne s týmto systémom sa používa funkcia jazdy v zákrutách (NSCC-C), ktorá na základe údajov z navigácie dokáže rozpoznať blížiacu sa zákrutu na ceste, v prípade potreby znížiť cestovnú rýchlosť vozidla a po výjazde zo zákruty obnoviť nastavenú rýchlosť.

Asistent na predchádzanie kolíziám s križujúcimi vozidlami vzadu (RCCA)

Asistenčný systém na predchádzanie kolíziám s križujúcimi vozidlami vzadu pracuje na báze radaru a pri cúvaní z parkovacieho miesta či príjazdovej cesty ťa vizuálne aj pomocou zvukových signálov upozorňuje na blížiace sa vozidlá, ktoré by ti mohlo skrížiť cestu. V prípade potreby zasiahne, aby predišiel hroziacej zrážke.

Systém sledovania pozornosti vodiča (DAW+)

Systém sleduje spôsob ovládania volantu, zrýchľovanie a celkovú dĺžku jazdy a dokáže rozpoznať stratu koncentrácie. Ak predpokladá zníženú úroveň pozornosti, upozorní ťa na to vizuálne aj zvukovým signálom. Súčasťou systému DAW+ je tiež funkcia upozornenia na rozjazd vozidla vpredu, ktorá ťa upozorní napríklad vtedy, keď sa v premávke vozidlo pred tebou rozbehne a ty zostaneš stáť.

PRÁVNE INFORMÁCIE

(1) Palubné služby Kia Connect

Služby sú bezplatne dostupné 7 rokov odo dňa predaja vozidla prvému majiteľovi, t. j. od momentu, keď vstúpi do platnosti prvotná kúpna zmluva, a môžu sa počas tohto obdobia meniť. Podrobné informácie o prevádzke a podmienkach používania získaš na hlavnej jednotke vo vozidle. Dostupné palubné služby sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Na aktiváciu služieb Kia Connect Live Services v krajinách a modeloch bez zabudovanej telematiky sa vyžaduje smartfón s dátovým paušálom.

(2) Služby aplikácie Kia Connect

Informácie o tvojom vozidle Kia a jeho ovládanie pomocou smartfónu; služby sú bezplatne dostupné 7 rokov odo dňa predaja vozidla prvému majiteľovi, t.j. od momentu, keď vstúpi do platnosti prvotná kúpna zmluva, a môžu sa počas tohto obdobia meniť. Podrobné informácie o prevádzke a podmienkach používania získaš v aplikácii Kia Connect. Vyžaduje sa smartfón s operačným systémom iOS alebo Android a zmluva s mobilným operátorom vrátane dátových služieb, čo znamená dodatočné náklady.

(3) Technológia Clari-Fi™

Súčasťou audiosystému JBL® je technológia Clari-Fi™. Počas kompresie súborov na formát MP3 dochádza k strate digitálnych informácií. Technológia Clari-Fi™ pomáha napraviť stratu vysokých/nízkych tónov a zlepšuje kvalitu hudby.

(4) Systém bezdrôtového nabíjania telefónov

Bezdrôtové nabíjanie je kompatibilné s telefónmi vybavenými technológiou Qi alebo adaptérom.

(5) Technológia je dostupná len pre modely s prevodovkou DCT.

 

(6) Inteligentná manuálna prevodovka (iM6)

Jazda na voľnobeh s vypnutým motorom je možná len vo vozidlách vybavených inteligentnou manuálnou prevodovkou (iM6). Funkcia jazdy na voľnobeh závisí od reálnych jazdných podmienok.

(7) 7-ročná záruka

Záruka spoločnosti Kia platí na obdobie 7 rokov od prvotnej registrácie alebo do prejdenia vzdialenosti 150 000 km podľa toho, čo nastane skôr. Odchýlky na základe platných záručných podmienok, napr. v prípade akumulátora, laku a vybavenia, podliehajú miestnym zmluvným podmienkam. Viac informácií o záruke spoločnosti Kia nájdeš na stránke www.kia.com.

(8) 7-ročná aktualizácia máp

Program sa vzťahuje len na nové vozidlá Kia zakúpené po 28. februári 2013 so zabudovaným navigačným systémom LG. Servis si môže účtovať náklady na prácu za čas potrebný na vykonanie aktualizácie. Program 7-ročnej aktualizácie máp zahŕňa šesť aktualizácií máp, pretože vozidlá Kia dodávané z výroby už obsahujú najnovšie dostupné mapy. Tento program nijako neovplyvňuje záruku na navigačný systém. Spoločnosť Kia nenesie zodpovednosť za kvalitu mapových údajov dodávaných spoločnosťou HERE.

 

Ponuky

0001 | ProCeed
30 570 €

Kia ProCeed 1.5 T-GDi GT-Line 140k DCT7 MY2025

 • 5 km
 • Automat (7 st.)
 • Benzín
 • 1,5 T-GDi
 • Shooting Brake
 • 104 kW (140 hp)
0001 | ProCeed
27 570 €

Kia ProCeed 1,5 T-GDI 140k M6 GT Line MY2025

 • 5 km
 • Manuál (6 st.)
 • Benzín
 • 1,5 CDi
 • Shooting Brake
 • 103 kW (140 hp)

Máte nejaké otázky?